Aktivní organizace: Karlovarský kraj

Týden s Trikolórou ve znamení Tour Trikolóra jede

Proběhly poslední výjezdy TRIKOLORA JEDE před letní přestávkou. Opět vyrazíme po podzimních krajských a senátních volbách. S Václav Klaus ml. jsme navštívili Plzeňský a Karlovarský kraj.

  • Sněmovna mimořádně zasedla kvůli navýšení schodku státního rozpočtu na 500 miliard.
  • Od 1. července můžete narazit na naší billboardovou a onlinovou kampaň. Představujeme Trikolóru primárně těm, kdo o ní ještě nevědí.
  • Odmítáme plány EU, na unijní daně a společný dluh, kterým bychom nesli zodpovědnost za situaci Řecka, Španělska a Itálie. Moc dobře víme, proč odmítáme euro a toto je jeden z důvodů. Společné unijní progresivní zdanění firem a emisních povolenek by bylo likvidační pro český průmysl. To není v zájmu českých občanů, a proto by Vláda ČR a premiér Babiš měli využít svého práva a tyto návrhy vetovat! 
  • Předseda komise pro vnitro a policie plk. v. v. Lukáš Habich ve svém blogu varoval nad zpochybňováním práce policie. Celý blog zde: https://habich.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=753607
  • Ozvali jsme se i proti výrokům pirátské europoslankyně Gregorové, která na otázku, zda by chtěla být guvernérkou ČR v rámci spojených evropských států doslova odpověděla: „Jasně. Jestli se toho dožiju, tak o to budu usilovat. A určitě se budu sakra snažit, aby taková pozice vznikla.“ Trikolóra odmítá vznik „Spojených evropských států“, to by znamenalo konec nezávislosti České republiky. Snažit se o vznik takového uspořádání je dle našeho názoru protiústavní. V preambuli Ústavy ČR se píše, že my občané České republiky musíme být odhodlání budovat, chránit a rozvíjet Českou republiky. V článku 1 se píše, že „ČR je svrchovaný, jednotný a demokratický právní stát“. Takový výrok se proto jeví jako velmi nebezpečný. 

Přeji Vám klidný letní víkend.


 

Kalendář