Aktivní organizace: Karlovarský kraj

Týden s Trikolórou

Už přes týden běží online část kampaně, jejím ústředním heslem je: „Máme plán, jak uzdravit naši zemi“. Pokud jste ji ještě nepotkali, tak tady je.

Vycházíme z našich programových pilířů a programu. 

Hájíme činorodé a pracovité lidi, protože normální je pracovat a ne čerpat dávky nebo dotace. Chceme vrátit spravedlnost do ekonomiky (zrušíme dotace pokřivující trh), racionalitu a fyzikální zákony do energetiky (jaderná energie je levnější a ekologičtější než jiné zdroje energie). Chceme snížit a zjednodušit daně a podpořit český hospodářský živel.

Bráníme normální svět, kde rodinu tvoří máma, táta a děti a existují pouze dvě biologická pohlaví. Chceme, aby se na školách učilo jak myslet, ne co si máme myslet. Nepotřebujeme zákon na každou lidskou činnost a jednání.

České zájmy jsou pro nás na prvním místě. Chceme nadřazenost českých zákonů evropským směrnicím. Ne naopak!

Co přinesl uplynulý týden?

Představili jsme senátorské kandidáty pro podzimní volby. Největší pozornost byla věnována kandidatuře bývalého ředitele TV Nova a v minulosti již zvoleného senátora Vladimíra Železného (obvod Znojmo). Senátní volby jsou především o osobnostech, proto jsme rádi, že v našich barvách kandidují i ředitel Národní rady osob se zdravotním postižením ČR Mgr. Václav Krása (obvod Praha 9), ředitelka střední školy Ivanka Kohoutová, známá díky tzv. „šátkové kauze“ (obvod Kolín). Vysokoškolští profesoři Maitah a Budil (Praha 5 a Praha 1), nebo významní starostové jako Zdeněk Pištora z Postoloprt. Všechny naše kandidáty spojuje obrana tradiční konzervativních hodnot a zdravého rozumu zejména v otázkách ekonomických.  

Velký ohlas měl pondělní komentář předsedy Václava Klause k situaci v USA a dnes už i v některých státech západní Evropy. 

Tohle všechno je za kulisami, ale v USA (i v Evropě) teď nejde o žádné rasové nepokoje. Jde o levičácké nepokoje! Na Žižkově neponičili sochu Churchilla žádní čeští černoši, byli to čeští levičáci. Jsou napadáni bez ohledu na barvu pleti obchodníci a spořádaní občané. Jsou rabovány obchody. Zrovna jsem teď viděl na internetu paní, jak běží s pěknými červenými Nike botami (asi 3 krabice) od rozbité výlohy a „hájí tím patrně lidská práva na značkové výrobky“. Celý článek zde: https://echo24.cz/a/SviRY/utlacovani-cernochu

Na Praze 8 proběhla za účasti předsedů programových komisí Trikolóry odborná debata s názvem „Jak ven z krize aneb ekonomická selhání vlády a naše řešení“.

Málo se mluví o tom, že jsme pátou ekonomicky nejvíce zasaženou zemí podle dat OECD. Trikolóra přicházela už během zdravotního koronaviru s návrhy řešení, jak pomoci a usnadnit situaci pro podnikatele a OSVČ. Naše návrhy nebyly vyslyšeny. 

O změně, která musí přijít po krajských volbách, hovořil místopředseda a lídr Trikolóry na Vysočině Jan Tesař. „Jako běžný občan po dvaceti letech jejich existence vnímám kraje pouze jako budovy plné úředníků; průtokový ohřívač dotací a přerozdělovač našich odvedených daní. A to bychom se měli v podzimních volbách pokusit změnit.“ Celý článek zde: http://www.regionalist.cz/index.php?z1=200618-1592459842&fbclid=IwAR3FRYxZCh5ls6UDco9_HklQJYiDPkk-k-u-wzzHcqpkvHhCm6bNaChlqxU

Dost přímý rozhovor o obraně tradičních hodnot vedla s redaktorem Expresu místopředsedkyně a kandidátka na olomouckou hejtmanku Trikolóry Zuzka Majerová. Posuďte sami (y) 

Celý rozhovor si můžete přečíst zde: https://www.expres.cz/zpravy/zuzana-majerova-zahradnikova-transgender.A200616_151503_dx-zpravy_stes?

V příštím týdnu po úterní mimořádné schůzi sněmovny k rozpočtu vyrážíme směr Moravskoslezský kraj. V rámci Trikolora Jede navštívíme s naší dodávkou Ostravu, Havířov, Karvinou, Bruntál, Opavu, Nový Jičín, Frýdek-Místek a mnoho dalších míst. 

Budeme se těšit!


 

 

Kalendář