Aktivní organizace: MO Františkovy Lázně

Představujeme vám naše kandidáty č. 45-41

Ivana Kučerová

Kandidátkou č. 41 je žena, Ivana Kučerová, členka Hnutí Trikolóra.

Je jí 67 let, a stále je aktivní seniorkou. Celý život žije v Karlových Varech. Velkou část aktivního života pracovala ve zdravotnictví jako fyzioterapeutka, a to převážně v lázeňství. Po roce 1989 udělala velkou životní změnu a realizovala se v podnikatelské sféře. Jako seniorka se nakonec vrátila do lázeňství, kde následně svoji pracovní anabázi na podzim 2019 zakončila.

Je maminkou dvou dětí, a ty už mají své rodiny. Je tak spokojenou mamkou, ale také i babičkou tří vnoučat, už rovněž dospělých.

Částečně se stále věnuje podnikání, dělá jí radost přijímání nových informací, a ráda se učí novým věcem. Nově poznané zkušenosti a vědomosti se snaží dále zužitkovat.

Zbyněk Korelus

Kandidátem č. 42 do krajského zastupitelstva je pan Zbyněk Korelus. Je mu 43 let, povoláním manažer. Je členem hnutí a současně místopředseda Místní organizace hnutí Trikolóra Františkovy Lázně.

Mgr. Jiří Froněk

Kandidát č. 43 do krajského zastupitelstva Karlovarského kraj.

Je mu 36 let a celý život žije v Karlovarském kraji. Vystudoval obor veřejné správy na Západočeské univerzitě v Plzni. Během studia se stal také trojnásobným otcem tří dcer a v současné době je zaměstnancem Městského úřadu Sokolov, kde se podílí na činnosti Odboru stavebního úřadu a územního plánování. Po jeho rodinné, profesní a právní stránce, je pevnou součástí jeho života také politika, neboť právě ta, dle jeho vyjádření, spoluutváří naší společnost i životy nás všech.

S vědomím velké zodpovědnosti se rozhodl kandidovat za hnutí Trikolóra a je přesvědčen, že základní politické pilíře tohoto hnutí utváří také základ našeho národa a společnosti, ve které žijeme. Tyto základy si dle jeho názoru musíme uchránit, abychom na nich mohli budovat zdravý kraj i stát, bez stoupající nezaměstnanosti, ekonomické krize, problémů ve zdravotnictví, školství či v oblasti bezpečnosti.

Rád by z Karlovarského kraje vytvořil příjemné místo pro život všech jeho obyvatel, a chce, abychom si uchovali svá občanská práva, svobody a krásnou kulturu i tradice, které utváří náš normální svět.

Rostislav Macur

V Chebu bydlí náš kandidát č. 44, člen Hnutí Trikolóra, pan Rostislav Macur.

Rostislav Macur je ženatý a má dvě děti. Úplné středoškolské odborné vzdělání zakončil úspěšným složením maturitní zkoušky.

V současné době je osobou samostatně výdělečně činnou. Konkrétně se věnuje marketingové a prodejní podpoře, a zajišťuje konzultace pro zahraničního výrobce elektroniky.

Jeho největší láskou je jeho rodina, se kterou se snaží trávit většinu svého volného času. Mimo to také rád vaří, má rád přírodu, cyklistiku a nordic walking. Neni mu cizí kvalitní četba.

Petr Malcát

Kadidátem č. 45 je Petr Malcát, člen Hnutí Trikolóra. Původní profesí číšník, nyní profesionální fotograf. V Ostrově i v Karlových Varech je znám jako solidní, klidný a spolehlivý člověk. Petr je ženatý a má dvě děti.

Fotografii pro veřejnost se věnuje již 7 let a pátým rokem na plný úvazek. Má vlastní ateliér, což je dle něj samozřejmým doplňkem každého seriozního portrétního fotografa. Jeho hlavním směrem je svatební a portrétní fotografie. Fotografuje tak různé společenské akce, maturitní plesy, oslavy a večírky taktéž. Tedy fotografuje lidi ve všech možných situacích před objektivem.

Fotografii si zamiloval právě pro to, že mu dovoluje zachytit neopakovatelné okamžiky, uchovat vzpomínky, a i počase znovu pocítit kouzlo zapomenuté chvíle. Dovoluje objevovat krásu, která v dnešním zrychleném světě bývá snadno přehlédnutá a uvězněna pod slupkou nejistoty.

Krom shora uvedeného, fotografuje také interiéry a věnuje se i produktové fotografii pro menší i větší firmy, dále i fashion kolekce pro modní butiky, ale i kompletní fotopodklady pro volební kampaně předních politických stran.

Kalendář