Aktivní organizace: Karlovarský kraj

Iveta Hejnová

Místopředsedkyně krajské organizace

Vystudovala jsem SPŠ keramickou – výtvarný obor. Po maturitě jsem jsem přijala místo asistentky ředitele a následně vedoucí laboratoře porcelánky ve Staré Roli.

Od roku 1991 jsem začala podnikat v maloobchodní a velkoobchodní činnosti se sítí několika firemních prodejen. Vybudovala jsem s přispěním rodiny, vlastní práce a nápadů garni hotel.

V roce 2008 jsem založila realitní a obchodní společnost, následně rozšířenou o oblast finanční.

Do svého úspěšného prvního zvolení v komunálních volbách v roce 2014 jsem pracovala na pozici krajské manažerky politického hnutí v Karlovarském kraji. Svůj politický mandát jsem uplatnila ve funkci radní a zastupitelky města Karlovy Vary. Nebráním se jakékoliv výzvě, a tou byla i práce v představenstvu a.s. Alžbětiny lázně a dozorčí radě spol. KV CITY CENTRUM, která spravuje volnočasový areál Rolava, letní kino, farmářské trhy, burzu, aj.

Vždy jsem se zaměřovala a budu nadále cílit na efektivnost, smysluplné projekty, transparentnost, šetření penězi z veřejného rozpočtu a zkulturnění politické atmosféry tak, aby sloužila především občanům. Výsledkem by měla být spokojenost, více pracovních příležitostí a radost z toho, že žiji v místě, odkud nemusím odcházet jinam.

Taková moje odlehčená práce spočívá v tom, že aktivně sleduji společenské dění, při každé možné příležitosti (v taxi, obchodě, na procházce, společných akcích...) se ptám spoluobčanů, co vnímají pozitivně i negativně, co by rádi změnili, do čeho se zapojili. Nebaví mě sedět a kritizovat, ale jdu a účastním se rozhodování. Jsem aktivní členkou a krajskou místopředsedkyní politického hnutí TRIKOLORA.

Ze svého soukromí prozradím, že mám partnera, dospělého syna a 2 pejsky. Cením si volnosti prostoru i možnosti vyjádřit svůj názor. Miluji přírodu a zvířata . Jsem empatická vůči jakémukoliv postižení, nemohoucnosti, příkoří. Realizuji se na zahradě s větším RD, který poskytuje prostor i pro mé výtvarné sklony a bytový design. Ráda vařím, cestuji a poznávám jiná místa a jejich obyvatele. Komunikace a právě poznání „jinakosti míst a osob“ je kořením mé životní cesty.

 

Kontakt

Články