Aktivní organizace: MO Františkovy Lázně

Trikolóra COVID plán

📌Vláda v řešení covidové situace dlouhodobě selhává. Vláda nezvládla v létě a na podzim chytrou karanténu (navýšení kapacit trasování a testování). Systém PES, který vznikl s dobrým úmyslem, aby se dalo orientovat a predikovat opatření, je ignorován a nefunguje. (Pochybnosti panují i nad principem výpočtu.) Očkování, ke kterému se vláda upnula, nefunguje. Nebude rychlým ani univerzálním řešením situace. V ČR je vakcíny nedostatek a vláda ji není schopna zajistit. Odkazy na kompetence EU to nejen nevyřeší, ale ani nikomu nepomohou.
 
📌Namísto toho, aby se vláda snažila vyřešit výše zmíněné, nás neustále uzavírá do nekonečného lockdownu – upírá občanům základní lidské svobody, znemožňuje výuku ve školách a řadě lidí práci. Ukazuje se, že plošné zavírání země žádným řešením není. Kdyby jím bylo, tak bychom tu neměli v pořadí již 4. lockdown. V nastaveném trendu nelze dále pokračovat.
⬇️⬇️⬇️❗🍀🇨🇿⚪🔴🔵🇨🇿🍀❗⬇️⬇️⬇️
ŘEŠENÍ:
Onemocnění způsobené virem covid19 je mnohdy závažné. Zpochybňujeme však vládní opatření, která s virem nijak nebojují a místo toho likvidují celé skupiny občanů napříč společností. Opatření jsou vesměs neúčinná. Musíme chránit ohrožené, léčit nemocné a nechat žít zdravé. Více v přiloženém souboru.
priloha-208.pdf (volimtrikoloru.cz)

Kalendář